МУЗЕЙ ЦІКАВОЇ НАУКИ 

­­

­

Адрес УкраїнаДніпроШмідта 2/3 Центральний ринок (критий ринок Озерка, 2 поверх)49000
Телефон 099-273-86-62
E-mail Пропозиція для іменинників! 🎁 У найближчі вихідні дні до Дня народження, протягом наступних 10 днів, насолоджуйтесь знижкою, 50% на вхідний квиток у наш Музей!
Доп. поле 1 квиток - 240 грн; 2 квитки - 230 грн/ос; 3-9 квитків - 220 грн/ос. Переселенці- 210 грн/ос., групи від 10 осіб - 170 грн / чол. Дітям, до 3 років - вхід вільний.
GTalk Для учасників бойових дій - знижка 50% на вхідний квиток
Назад к списку

Зоологічний музей при ДНУ в Дніпрі! 🦓🦒

🐾  Дітей шкільного віку Запрошують на неймовірні екскурсії до Зоологічного музею при ДНУ в Дніпрі! 

🦓🦒🏰 Цей зоомузей запрошує вашіх дітей на захоплюючі подорожі до світу тваринного царства! 

🌍Що робить екскурсії в цьому музеї особливими?✨ Навчальна Інтерактивність: Екскурсії вражають не лише переглядом виставок, але й можливістю доторкатися до частинок наукового світу. Діти отримають змогу вивчати та досліджувати різноманіття тварин, взаємодіяти з предметами та отримувати практичні знання. 

 👥 Для Шкільних Груп: Музей пропонує організацію екскурсій для шкільних колективів! Забезпечує допомогу в збагаченні освітнього процесу та створює невимушену атмосферу для вивчення. 

 🧒 Сприяння Навчанню: Віримо, що кожна екскурсія - це можливість підняти інтерес дітей до природознавства та науки, розширити їх розуміння про тваринний світ та створити позитивні враження. 

 🎉 Неймовірні Враження: Створіть незабутні моменти разом із Зоологічним музеєм в Дніпрі! Кожна екскурсія - це святковий момент для кожної дитини.Записуйте своїх юних дослідників на захоплюючі екскурсії в Зоологічний музей в Дніпрі! 

🦁🌟#ЕкскурсіїДляДітей #МузейДляДітей #ДніпроЕкскурсії #ЗоологічнийМузейДніпро #Зоомузей #ДослідженняТваринногоСвіту